Sme špedičná a sprostredkovateľská spoločnosť v oblasti medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy. Zabezpečíme Vám prepravu kusových ako aj celokamiónových zásielok v rámci Európy ako aj štátov ďalekého východu ( Rusko, Kazachstan, Uzbekistan, Tadžikistan,  Turkmenistan, Kyrgyzstan) . Dopravu zabezpečujeme vozidlami overených a spoľahlivých zmluvných dopravcov, ktorý majú dlhoročné skúsenosti s týmito trasami a poznajú región. V prípade, ak hľadáte komplexné riešenie a následné zabezpečenie prepráv a nakládok pre Vás, Vašich klientov, prípadne pre Váš vozový park, tak ste na správnom mieste, preto nás neváhajte kontaktovať.

Pomoc s riešením

V prípade, že si neviete poradiť s doručením tovaru k rukám svojho partnera či zákazníka a nechcete pritom zaplatiť za dopravu viac ako je nutné, tak ste na správnom mieste. Neváhajte nás pretokontaktovať s Vaším požiadavkom.

Vízia a budovanie spoločnosti

Naším cieľom, je vybudovať logistickú spoločnosť, ktorá sa bude zaoberať kompletným servisom pre klientov od skladovania, clenia a následnej distribúcie. Hlavným cieľom, vždy zostáva spokojnosť obchodných partnerov, ako aj dopravcov.

 
 

Copyright MPF - LOGISTICS 2017